درباره ما

نانولیزر؛ پیشرو در صنعت سیستم‌های لیزری

با استعانت از حضرت باریتعالی بر آن شدیم تا مرکزی تاسیس نماییم که در این مرکز از کارآزموده‌ترین، متخصص‌ترین و با تجربه‌ترین تکنسین‌ها و اپراتورهای سیستم‌های لیزری پاسخگوی نیاز‌های صنایع و حرفه‌های مختلف باشیم.
از بنیان گذاری ما در تهران، ایران، بیش از ده سال گذشته و نانولیزر به یک مختصص و مبتکر تبدیل شده است. از زمان شروع، ما به آرامی رشد کرده و با نیازهای پویای بازار سازگار شده‌ایم. سابقه ما تعهد به کیفیت عالی، اخلاق حرفه‌ای و پیگیری مداوم نوآوری را نشان می‌دهد. در گذر زمان، ما همگام با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از نیروهای متخصص و ماشین آلات جدید و روز دنیا، اعتماد مشتریان و شرکای خود را جلب کردیم.

چشم‌انداز

در نانو لیزر، چشم‌انداز ما این است که در حمایت از پیشرفت‌های فناورانه در زمینه تجهیزات ورق های فلزی و لیزر در انواع فلزات، استانداردهای جدیدی از کیفیت، قابلیت اطمینان، و کارایی ارائه دهیم. هدف ما تبدیل شدن به قطب این بازار در کشور و ایجاد  تغییرات بنیادین و اساسی در این صنعت است.


نانولیزر پیشرو در برش لیزری انواع فلزات، مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های برش لیزری در خدمت شماست تا بهترین تجربه کار در زمینه برش لیزری را برای شما به ارمغان آورد.

شرکت نانو لیزر

ویژگی هایی که ما را از دیگران متمایز می کند

کیفیت
تیم طراحی نانولیزر، خدمات طراحی را با بهترین کیفیت در زمانبندی بسیار کوتاه به مشتریان خود ارائه می‌دهد.
خدمت
نانولیزر با بهره گیری از افراد متخصص بر آن است تا با اتکا به اعتماد شما مشتریان عزیز و ارائه هرچه بهتر امکانات، شرایط مناسبی را برای خدمت رسانی به شما عزیزان فراهم کند.
قیمت
قیمت تمام شده پروژه از المان‌های تعیین کننده در اجرای یک پروژه است. در این راستا مجموعه ما با مناسب ترین قیمت، بالاترین کیفیت را تضمین می کند.
تعهد
تیم نانولیزر تنها به اتمام پروژه فکر نمی‌کند بلکه دلسوزانه به فکر اجرای دستورات مشتریان خود می باشد که این امر باعث ارتقاء درجه کیفی این مجموعه در بحث اجرا وتحویل کار شده است.
نانو لیزر
نانولیزر- درباره ما

حرفه و تخصص

امروز، نانولیزر به عنوان شاهدی بر روح نوآوری و انعطاف پذیری است. امکانات پیشرفته و فناوری‌های پیشرفته ما را قادر می‌سازد تا نیازهای در حال تحول صنایع را برآورده کنیم. همانطور که به آینده می نگریم، بر تعهد خود برای پیش بردن مرزها، کاوش در مرزهای جدید و بر جای گذاشتن اثری پاک نشدنی در دنیای لیزر فلزات ثابت قدم می مانیم. در این سفر به ما بپیوندید تا آینده فلزکاری را شکل دهیم، یک برش دقیق در یک زمان.