خدمات ما

خدمات شرکت نانو لیزر

حفاظ فلزی ساختمان

ساخت درب و حفاظ فلزی با برش لیزری

انواع درب و حفاظ فلزی از جمله مهم‌ترین نیاز های هر ساختمان و یا فضا های باز هستند. برای ساخت درب و حفاظ فلزی علاوه بر استحکام و حفظ امنیت، لازم است که درب یا حفاظ ظاهر مناسب و زیبایی داشته و به عنوان ورودی ساختمان یا فضای خارجی، جلوه خوبی ارائه دهد.

مشاهده بیشتر
تولید قطعات فلزی خودرو

تولید قطعات فلزی خودرو

صنعت خودرو در دو دهه اخیر پیشرفت های چشمگیری داشته و تغییرات بسیاری در نحوه تولید قطعات خودرو ها و ساخت آن ها ایجاد شده است. تکنولوژی های جدیدی نیز پا به این عرصه گذاشته‌اند که کار تولید قطعات و خودرو ها را سریع‌تر و آسان‌تر کرده و روند تولید را بهبود بخشیده‌اند. یکی از بهترین تکنولوژی هایی که چند سالی است جای خود را در صنعت خودرو باز کرده است، فناوری برش لیزری است. تولید قطعات فلزی خودرو با برش لیزری، روشی است که امروزه در اغلب کارخانجات خودروسازی در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این صفحه از نانولیزر، بیشتر با این روش آشنا خواهیم شد.

مشاهده بیشتر
تولید قطعات فلزی آسانسور

تولید قطعات فلزی آسانسور با برش لیزری

آسانسور ها و انواع سیستم های بالابر که در ساختمان های امروزی کاربرد های گسترده‌ای دارند، شامل قطعات و سیستم های مختلف می‌شوند که لازم است هر یک از آن ها با بهترین متریال و با بالاترین کیفیت تولید شوند تا کارایی و عملکرد آسانسور در بهترین شرایط خود قرار بگیرد. یکی از روش های نوین و پیشرفته برای تولید قطعات فلزی آسانسور، استفاده از دستگاه های برش لیزری است. این دستگاه ها قادر هستند با استفاده از نور لیزر، قطعات را با ابعاد و بافت و همچنین ضخامت های مختلف برش بزنند و ظریف‌ترین و کوچک‌ترین قطعات را نیز تولید نمایند. در ادامه این صفحه از نانو لیزر بیشتر با نحوه تولید قطعات فلزی آسانسور با برش لیزری آشنا خواهید شد.

مشاهده بیشتر
المان فلزی در طراحی داخلی و خارجی

المان فلزی در طراحی داخلی و خارجی

انواع المان فلزی در طراحی و داخلی و خارجی امروزه کاربرد های بسیار گسترده‌ای دارند. دکوراسیون داخلی و یا خارجی ساختمان هایی که به تازگی ساخته می‌شوند و یا ساختمان هایی که صاحبان آن ها قصد نوسازی و ایجاد تغییرات در ساختمان را دارند، همگی نیاز به المان های جذاب و جدید و ساخت آن ها با بهترین روش های ممکن دارند. دستگاه های برش لیزری یکی از بهترین روش های موجود برای برای ساخت انواع المان فلزی در دکوراسیون داخلی و خارجی هستند که می‌توانند قطعات و تزئینات مورد نظر شما را با بهترین شکل و کیفیت در سریع‌ترین زمان تحویل دهند. در ادامه با نحوه ساخت المان های فلزی در دکوراسیون با برش لیزری بیشتر آشنا خواهید شد.

مشاهده بیشتر
ساخت تندیس فلزی

ساخت تندیس فلزی

ساخت تندیس فلزی با برش لیزری تنها یکی از هزاران کاربرد دستگاه های برش لیزر در صنایع است. تندیس های فلزی برای موارد مختلفی کاربرد دارند و امروزه استفاده از آن ها بسیار محبوب شده است. نانولیزر با سابقه‌ای درخشان در زمینه تولید انواع محصولات برش لیزری، آماده پذیرش سفارشات شما برای تولید انواع تندیس های فلزی با طراحی و ابعاد دلخواه است. در ادامه با ما همراه باشید تا با خدمات ساخت تندیس فلزی با برش لیزری و ویژگی های آن آشنا شوید.

مشاهده بیشتر
برش لیزری برنج

برش لیزری برنج

دستگاه های برش لیزری امروزه یکی از اجزای مهم کارخانجات تولیدی و بسیاری از صنایع هستند و سرعت کار و ساخت قطعات را بالا برده‌اند. به علت تنوع موادی که برش لیزری می‌تواند به آن ها شکل دهد و محصولاتی با ابعاد مختلف به وجود بیاورد، این دستگاه ها روز به روز کاربرد های بیشتری پیدا می‌کنند و برای برش مواد بیشتر و ساخت محصولات جدید از آن ها استفاده می‌شود. یکی از پرکاربرد‌ترین و مهم‌ترین موادی که با کمک برش لیزری می‌توان با آن محصول تولید نمود، فلز یا همان آلیاژ برنج است. در ادامه بیشتر با خدمات برش لیزری برنج آشنا خواهید شد.

مشاهده بیشتر
برش لیزری استیل

برش لیزری استیل

تکنولوژی برش لیزری چند سالی است که توانسته جایگاه خود را در صنایع مختلف و در سراسر دنیا پیدا کند و امروزه بخش مهمی از صنایعی مانند صنعت ساختمان، لوازم خانگی، تبلیغات و بسیاری دیگر به شمار می‌آید. با کمک دستگاه های برش لیزری می‌توان طیف گسترده‌ای از مواد سخت را برش داده و یا روی آن ها حکاکی انجام داد. یکی از این مواد انواع فلزات است که کاربرد های بسیاری در صنایع دارند. فلز پرکاربردی مانند استیل نیز در این دسته قرار می‌گیرد و در ادامه این مطلب از نانولیزر، با خدمات برش لیزری استیل بیشتر آشنا خواهید شد.

مشاهده بیشتر
برش لیزری آلومینیوم

برش لیزری آلومینیوم

فلزات یکی از بهترین موادی هستند که می‌توان آن ها را با استفاده از دستگاه های برش لیزری، برش زد و به شکل مورد نظر درآورد. از جمله این فلزات که امروزه محصولات آن با استفاده از برش لیزری ساخته و پرداخته می‌شوند، آلومینیوم است. فلز آلومینیوم یکی از پرکاربرد و مهم‌ترین فلزات موجود در طبیعت است که به دلیل ویژگی های خاص خود در صنایع بسیاری محبوب شده است. در ادامه با این فلز مهم و همچنین خدمات برش لیزری آلومینیوم در نانولیزر بیشتر آشنا خواهید شد.

مشاهده بیشتر
برش لیزری در صنعت ساختمان

برش لیزری در صنعت ساختمان

پیشرفت تکنولوژی در دهه های اخیر در تمام صنایع و مشاغل کاملا مشهود و قابل لمس بوده و به مرور دستگاه ها و سیستم های جدید جایگزین روش های قدیمی می‌شوند. یکی از فناوری هایی که اخیرا به کمک صنایع مختلف آمده دستگاه برش لیزری است. این دستگاه قادر است انواع مواد سخت از جمله فلزات و حتی فولاد را با دقت بالا و با کمترین هزینه برش بزند و شکل های مختلفی ایجاد کند.

 
مشاهده بیشتر
برش لیزری انواع باکس و رک مخابراتی

برش لیزری انواع باکس و رک مخابراتی

دستگاه های برش لیزری در سال های اخیر جایگاه خود را در میان صنایع مختلف، به عنوان یک تکنولوژی کاربردی و موثر باز کرده‌اند و رو به پیشرفت هستند. با استفاده از سیستم برش لیزری می‌توانید روی مواد سخت از جمله انواع فلزات، سنگ، چوب و غیره برش بزنید و یا حکاکی کنید. به این ترتیب طرح های ایجاد شده روی این قطعات در بخش های مختلفی قابل استفاده خواهند بود.

مشاهده بیشتر
برش لیزری در تبلیغات

برش لیزری در تبلیغات

انواع تبلیغات، بهترین و پر کاربرد‌ترین روش برای توسعه کسب و کار ها و معرفی یک بیزینس و یا یک مفهوم به مردم هستند. امروزه از روش ها، وسایل و ابزار های متنوعی برای تبلیغات شرکت ها و موضوعات استفاده می‌شود که از جمله آن ها می‌توان انواع تابلو ها و استند های تبلیغاتی و المان های شهری را نام برد.

مشاهده بیشتر
برش لیزری در لوازم خانگی

برش لیزری در لوازم خانگی

انواع دستگاه های برش لیزری امروزه در بسیاری از صنایع نفوذ کرده و کار آن ها را در بخش تولید قطعات آسان نموده‌اند. یکی از این صنایع که این روز ها استفاده بسیار زیادی از سیستم برش لیزری دارد، صنعت تولید لوازم و وسایل آشپزخانه است. همانطور که می‌دانید بسیاری از قطعات و سیستم های موجود در آشپزخانه، چه در خانه های معمولی و چه آشپزخانه های صنعتی، فلزی هستند و قطعات آن ها باید با دقت بسیار بالا برش داده شوند و یا حکاکی گردند.

مشاهده بیشتر