خدمات ما

خدمات شرکت نانو لیزر

nanolaser-sevices

برش لیزری در صنعت ساختمان

پیشرفت تکنولوژی در دهه های اخیر در تمام صنایع و مشاغل کاملا مشهود و قابل لمس بوده و به مرور دستگاه ها و سیستم های جدید جایگزین روش های قدیمی می‌شوند. یکی از فناوری هایی که اخیرا به کمک صنایع مختلف آمده دستگاه برش لیزری است. این دستگاه قادر است انواع مواد سخت از جمله فلزات و حتی فولاد را با دقت بالا و با کمترین هزینه برش بزند و شکل های مختلفی ایجاد کند.

 
مشاهده بیشتر
nanolaser-sevices (3)

برش لیزری انواع باکس و رک مخابراتی

دستگاه های برش لیزری در سال های اخیر جایگاه خود را در میان صنایع مختلف، به عنوان یک تکنولوژی کاربردی و موثر باز کرده‌اند و رو به پیشرفت هستند. با استفاده از سیستم برش لیزری می‌توانید روی مواد سخت از جمله انواع فلزات، سنگ، چوب و غیره برش بزنید و یا حکاکی کنید. به این ترتیب طرح های ایجاد شده روی این قطعات در بخش های مختلفی قابل استفاده خواهند بود.

مشاهده بیشتر
Cutting plywood

برش لیزری در تبلیغات

انواع تبلیغات، بهترین و پر کاربرد‌ترین روش برای توسعه کسب و کار ها و معرفی یک بیزینس و یا یک مفهوم به مردم هستند. امروزه از روش ها، وسایل و ابزار های متنوعی برای تبلیغات شرکت ها و موضوعات استفاده می‌شود که از جمله آن ها می‌توان انواع تابلو ها و استند های تبلیغاتی و المان های شهری را نام برد.

مشاهده بیشتر
nanolaser-sevices

برش لیزری در لوازم خانگی

انواع دستگاه های برش لیزری امروزه در بسیاری از صنایع نفوذ کرده و کار آن ها را در بخش تولید قطعات آسان نموده‌اند. یکی از این صنایع که این روز ها استفاده بسیار زیادی از سیستم برش لیزری دارد، صنعت تولید لوازم و وسایل آشپزخانه است. همانطور که می‌دانید بسیاری از قطعات و سیستم های موجود در آشپزخانه، چه در خانه های معمولی و چه آشپزخانه های صنعتی، فلزی هستند و قطعات آن ها باید با دقت بسیار بالا برش داده شوند و یا حکاکی گردند.

مشاهده بیشتر

خدمات دیگر شرکت نانو لیزر